Yükleniyor...

İletişim Bilgilerimiz

Adres:
Türkiye/Muğla/Dalaman
Telefon İletişim:
+90 543 804 26 84
Fax:
mevut değil.
Merak ettiğiniz tüm konular için bizimle iletişime geçebilir , bilgi sahibi olabilirsiniz. Sık sorulanlar sayfamızıda ziyaret etmeyi unutmayınız.

Uzman Danışmanlarımız Sizi Bekliyor...

Positive Rent A Car ekibi olarak dalamankiralikarac.com adresi üzerinden siz değerli müşterilerimize en iyi araba kiralama deneyimini yaşatmak için gece gündüz çalışıyoruz ! Tüm müşterilerimize hizmetlerimizden memnun kalmaları için hiçbir prosedürü atlamadan nitelikli ve kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz ! Dalaman'ın yerel kiralık araç hizmeti veren firması Positive Rent A Car olarak ilk ilkemiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu nedenle en çok tercih edilen ve %90 gibi yüksek bir oranla 2. kiralamada tekrar tekrar tercih edilen araç kiralama firmasıyız.
Güvenliğiniz, güvenliğimizdir. Önceliklerinizi biliyor ve sizi çok iyi anlıyoruz. Fahiş fiyatlar, kasko problemleri, kaza sorunları ve daha nice bir sürü sorun... Hepsini değerli müşterilerimiz için göz önünde bulundurarak kafalarındaki soru işaretlerini çözüme kavuşturuyoruz. Sık sorulanlar sayfamızdan merak ettiğiniz bir çok soruya anında yanıt bulabilirsiniz, merak ettiğiniz diğer herşey için canlı destek sistemiz sizi bekliyor ! Çekinmeyin, sizin için çalışıyoruz.
Chati Aç
Size Yardımcı Olabiliriz.