Kurumsal

Positive Rent a Car, uzun süredir Muğla ilinin Dalaman ilçesinde araç kiralama hizmeti sunan bir firmadır. Bu sektörde tecrübeli ekibimiz ile birlikte sizlere konforlu ve uygun fiyatlı bir araç kiralama deneyimi yaşatmak için çalışıyoruz. Aylık ve günlük olarak sunduğumuz kiralama hizmetimizde araçlarımızın özelliklerine çok dikkat etmekteyiz.

Araç kadromuz son model araçlardan oluşmaktadır ve her yıl yenilenmektedir. Bu sayede siz değerli müşterilerimize benzersiz bir araba kiralama deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz

Positive Rent a Car, Muğla’nın Dalaman ilçesinde araç kiralama sektörünün öncü ve güvenilir firmalarından biridir. %100 müşteri memnuniyeti mottosu ile yola çıkarak sektörde önemli bir konuma gelmiş durumdayız. Tecrübeli ekibimiz ile müşterilerimize keyifli araç kiralama deneyimi yaşatmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Dalaman Rent a Car hizmeti veren firmalar arasında lider konumda olmak ve yabancı ve yerli müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam etmek.

Müşteri Memnuniyeti Odaklıyız!

Positive Rent a Car olarak siz değerli müşterilerimizin görüşlerini oldukça önemsiyoruz. Bu nedenle herhangi bir mağduriyet olmaması açısından titiz çalışıyoruz. Firmamızdan kiralayacağınız araçlar için sizlerin haklarını koruyacak sözleşmeler yapmaktayız. Firmamızda aile tipi ve spor olmak üzere birçok farklı kategoride araç bulunmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda kendinize uygun aracı seçerek rezervasyon yapabilir ve araç kiralamanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Araçlarımızın bakımları düzenli olarak titizlikle yapılmaktadır ve herhangi bir sorun yaşama olasılığınız çok düşüktür. İsteklerinize göre araç kiralarken birçok ekstra hizmet de kiralayabilirsiniz. Dalaman araç kiralama sektöründe önemli bir konumda bulunan firmamız siz değerli müşterilerimizi sabırsızlıkla bekliyor olacak.