Yükleniyor...
Şubemizden tüm kasko & sağlık sigortası işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Dışarıda gelecek herhangi bir kaza durumunda maduriyet yaşamamanız için sigorta ve kasko yaptırmanızı kesinlikle tavsiye etmekteyiz.
Rezervasyon sürenizi uzatmak için telefon hattımız ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Eğer rezervasyonunuz dan sonra yeni bir rezervasyon yapılmamışsa sabit kiralama ücretinden rezervasyonunuzu uzatabilirsiniz.
Araçlarımız rutin olarak kontrollerden geçmekte ve bakımları yapılmaktadır. Tüm tebirlere rağmen gözden kaçan bir problem olmuş ise araçtaki problemi fark ettiğinizde Positive Rent A Car’a bildirmeniz de fayda olacaktır.
Rezervasyonunuzun sonuna gelindiğinde aracınızı teslim ederkenki benzin miktarı ile teslim alırkenki mevcut miktara yakın olmasını talep etmekteyiz. Veya daha düşük bir miktar ile benzin extrası özelliğini satın alarak aracınızı herhangi bir benzin seviyesinde teslim edebilirsiniz.
Çocuklar ve bebekler için her araca özel olarak ekleme yaptırabileceğiniz çocuk ve bebek koltuklarımız bulunmaktadır. Çocuk ve bebeğinizin güvenliği için cuzi miktarda fark ödeyerek bu extralara sahip olabilir içiniz rahat bir şekilde yolculuğunuzu yapabilirsiniz.
Tabiiki, 20 gün ve üzeri erken rezervasyonlarınızda nakit ödemede anında indirimlerden ve extra fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
Kesinlikle hayır. Web sitemiz üzerinden rezervasyon yaptığınızda extralar ile birlikte ( varsa ) total tutar kaç ise bayimize geldiğinizde o tutarı ödersiniz. Aracınızı teslim alacağınızın onayı vermeniz için ileri tarihli rezervasyonlarda kapora talep etmekteyiz.
Lastik patlaması durumunda hemen bagajda bulunan bölmedeki yedek lastiği yanındaki aletler yardımı ile değiştirebilir yolculuğunuza güvenle devam edebilirsiniz. Veya şubemizi arayarak yardım isteyebilir, kısa zamanda sorununuzu çözebilirsiniz.
Kiralama süreniz boyunca geçerli olacak extra sigorta ve kasko yaptırmanız durumunda gerek kendi sağlık problemlerinizde gerek arabanın gördüğü maddi zarar tutarınca ödemeler sigorta ve kasko tarafından karşılanmaktadır. Bu sebeple kasko ve sigortayı önermekteyiz.
Tabiiki evet. Web sitemiz üzerinden ileri bir tarih için rezervasyon yaptırdığınızda o tarih aralığındaki fiyatlar üzerinden kiralama yapmış olursunuz. Araba kiralama ücretlerimiz sezondan sezona farklılık gösterebilmektedir.
Şubemize gelmek için dilerseniz havaalanı transfer servisimiz ile şubemize geçiş yapabilir aracınızı teslim ettikten sonrada havaalanına tekrar servisimiz ile dönebilirsiniz. Google haritalar yardımı ile de kolayca şubemizi bulabilirsiniz.
Kiraladığınız aracı Positive Rent A Car Muğla Dalaman şubemizden kiraladığınız tarih ve saatte alabilirsiniz.
Web sitemiz üzerinden istediğiniz aracı istediğiniz tarih aralığında kolayca kiralayabilirsiniz. Rezervasyon mağazamıza göz atarak kendinize en uygun arabayı bulabilirsiniz.

Cevap bulamadım ?

Sıkça sorulan sorular sayfamızda aradığınız soruyu bulamadınız mı ? İletişim sayfasındaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

Chati Aç
Size Yardımcı Olabiliriz.