Yükleniyor...
Mutlu müşteriler
Mutlu müşteri
Müşterimiz Mutlu

Hakkımızda merak edebileceğiniz bilgileri sizin için derledik.. Türkiye’nin eşsiz doğal güzelliklerine ve eğlence mekanlarına sahip Akdenize açılan şehri Muğla’nın Dalaman ilçesinde araç kiralama hizmeti vermekteyizBu güzel ilçemizde değerli müşterilerimize yıllardır profesyonel Rent A Car deneyimi yaşatıyoruz. Araba kiralayan müşterilerimizi ailemizin bir ferdi olarak görüyor, güvenli ve kaliteli hizmet sunmak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Keyifli bir deneyim yaşamanız en önemli hedefimiz. Araba içi çocuk koltuk ve kitleri, sigorta ve kargo hizmetleri, akaryakıt avantajları, dalaman rehberleri ile müşterilerimizin güzel bir tatil ve gezi geçirmesine destek oluyoruz.


Dalaman’da giderek artan Rent A Car yani araç kiralama taleplerine çözüm olarak sunduğumuz hizmetlerimiz bir çok yerli ve yabancı turist tarafından çokça beğenilmektedir. Bu sebep ile neredeyse %90 oranla tekrar tekrar tercih edilmekteyiz. Hal böyle olunca rekabete farklı bir boyut getiren Positive Rent A Car sektörün lider firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Kalite ve güvenden asla ödün vermeyerek müşteri memnuniyeti odaklı çalışan kadromuz siz değerli müşterilerimizin en iyi deneyimi yaşaması için azimle çalışmaktadır.


Araçlarımızın bakımlarını rutin olarak profesyonel ellere teslim ediyoruz ! Böylelikle kiralayan müşterilerimizin can güvenliğini elimizden gelen en iyi seviyede tutuyoruz. İlgili personellerimiz ve yönetici ekibimiz ile tüm müşterilerimize güler yüz ile profesyonel hizmet sunuyoruz. Sadece Rent A Car hizmeti ile kalmayarak; otel ayarlama, konaklama apartı ayarlama, havaalanı hizmetleri, rehberlik hizmetleride sunuyoruz. Sizde Positive Rent A Car’dan hizmet almak veya ekibimizle tanışmak istermisiniz ? Web sitemizin iletişim bölümündeki bilgilerden bize direkt olarak ulaşabilirsiniz. İstediğiniz her konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Değerli zamanınızı ayırdığınız ve Positive Rent A Car hakkımızda yazımızı okuduğunuz için size teşekkür ederiz. Merak ettiğiniz sorulardan bazıları sıkça sorulan sorular sayfamızda olabilir.


Chati Aç
Size Yardımcı Olabiliriz.