Kiralama Koşulları

Dalaman Kiralık Araç

EHLİYET VE YAŞ

Kiracının kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması ve 25 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Ayrıca ehliyet en az 3 yıllık olmalıdır.

KİRALAMA SÜRESİ

En az 3 gündür. Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

FİYATLAR

Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) kasko dahildir. {626cda618594828b1802b3a3c421aa9ac9e9494131d0a8b6ca68f6cd782a424c} 18 KDV (KDV) dahildir. Yakıt kiralayana aittir. 48 saat önceden bildirmek şartıyla bebek koltuğu kiralanabilir, bebek koltuğu ücreti günlük 2 € EURO’dur. 19 kg ve 3 yaş kapasitesine sahiptir.

ÖDEME VE DEPOZİT

Araci teslim alırken nakit veya Sanal pos Kredi Kartı ile toplam kira bedeli istenilen her para birimi ile yapılabilir ve ödeme bu şekilde tahsil edilebilir.
Geçerli pasaport bilgileri ve uçuş detayları alınan yurtdışı müşterilerimizden depozit alınmaz. Pasaportun olmaması durumunda iş verenlerden vergi levhası, çalışanlardan ise son çalıştığı iş yerine ait maaş bordrosu belgelemesi talep edilmektedir.

SİGORTA

Tüm araçlarımız en fazla 3 yaşında olup Full Rent A Car kaskoludur.
Sitemizde belirtilen fiyatlara Kasko ücreti dahildir.

TRAFİK CEZALARI

Trafik cezaları ve Otopark ücretleri kiralayana aittir.

Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz.

Dalaman Kiralık Araç

Dalaman Kiralık Araç, Rent A Car Dalaman, Dalaman Airport Araba Kiralama, Ücretsiz Havaalanı Transfer, Positive Rent A Car

30 Yıldır Araç Kiralıyoruz

Dünyanın en büyük araç kiralama şirketlerinden biri. Dünya çapında 200’den fazla araç ve 80’den fazla premium arabalar.

Tam Bakımı Yapılan Araçlar

Araçlarımızın periyodik bakımları eksiksiz olarak tamamlanarak hizmete sunulur. Şöförlü ve şöförsüz 7/24 Profesyonel Hizmet.

En Uygun Fiyatlarla Kiralık Araç

Dalaman Kiralık Araç Türkiye’nin en iyi hizmet veren Rent A Car firmasıdır. Araç kiralama en iyi hizmet kalitesi.