Dalaman’a yapacağınız hafta sonu kaçamakları hariç yaz tatili için bir iki haftalık planlarınız da olabilir. Bu planlar doğrultusunda sizlere sunulan haftalık araç kiralama paketleri diğer paketlere göre çok daha avantajlı olabilir. Hem zaten sadece hafta sonu için araç kiralamak çok da doğru olmayabilir. Tatili tam anlamıyla yaşamak için haftalık  araç kiralamak çok daha mantıklı. Sizde bu mantıkla düşünün. Önünüzde koskoca iki hafta var. Tam anlamıyla keyifle bir tatil yapmak için ihtiyaç duyduklarınız arasında kesinlikle ulaşım için araç bulunmak zorunda. Yani şu şekilde örneklendireyim durumu, dalamana tatile gittiniz. Aracınız varsa Fethiye’yi de ziyaret edebilirsiniz. Sınırlarınız ortadan kalkar. Bu ve bunun gibi birçok avantaja sahip olmak için haftalık araç kiralayınız.

Haftalık arabada dev fırsatlar,

Araç kiralama fiyatları size çok uygun gelmiyorsa, haftalık olarak fiyat teklifi isteyin veya kampanyaları takip edin. Emin olun arada çok önemli farklar ortaya çıkacaktır. Ki bu farklar sizleri oldukça memnun edecektir. Belki fiyatlara göre size pahalı gözüken ama çok da merak ettiğiniz araçları kullanma fırsatı bulacaksınız. Veya tam kullanmak istediğiniz araçta bir kampanya göreceksiniz ve bu kampanyayı kaçırmak istemeyeceksiniz. Bu ve buna benzer durumlarda her türlü ihtimal mümkün. Kampanyalar sektöre hareket getirir. Rekabet olan sektörlerde ise kullanıcı böyle kampanyalar ile kazanır. Bu sebeptendir ki firmalar bu kampanyaları yaptıklarında tüketiciler de bir talep oluşur. Aklınızda olmasa bile bir anda o işi yapmaya içinizde bir heves bir istek duyarsınız. Bu kampanyalar o şekilde ilerler.

Haftalarca kiralayın ücretsiz ekstraları kapın !

Araba kiralarken firmalar sizden haftalar aylar boyu kiralamanızı isterler. Bu nedenle süre arttıkça fiyatlar iner. Yani bu alışverişten herkes kazanır. Firmalar bu doğrultuda sizlere ufak hediyeler vermekten kaçınmaz. Bu hediyeler belki gün olarak bile verilebilir. 6 gün kiralık hafta sonu bizden gibi hediyeler kampanyalar duyabilirsiniz. Dalaman kiralık araç piyasası da bu durumda. Piyasa sizleri üzmeyecek kadar hareketli ve rekabet dolu. Sizde bu sayede aileniz ve sevdiklerinizle keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.