Sizi havaalanından alıp havaalanına bırakabiliriz…

Araç kiralarken artık adres adres, sokak sokak dolaşmanıza yorulmanıza gerek kalmadı. Uygun fiyatları, kiralamak istediğiniz aracı, tarihi ve aracı teslim alacağınız lokasyonu bile internet üzerinden rahatça seçip araç kiralama ve havaalanı transfer işlemini tamamlamış oluyorsunuz. Positive Rent A Car’da sunulan bu ekstra hizmet tamamen ücretsiz bir şekilde sunuluyor ve kullanıcılarını dahada rahat ettirmek adına her gün dahada gelişiyor.

Dalaman’da tatil yapmaya karar verdiniz. Oteli, uçak biletini her şeyinizi ayarladınız. Bir yandan da Dalaman’ın tadını çıkarabilmek için araç kiralamanız gerektiğinin farkındasınız. En basit mantıkla uçaktan indiğiniz zaman taksiyle rent a car firmasına kadar gidebilirsiniz. Tabi bu durumda tamamen gereksiz olur. Web sayfamıza girin, aracınız için rezervasyon yapın. Rezervasyon sırasında aracınızı nereden teslim almak istediğinizi belirtmeniz, Dalaman tatilinizin sizin için keyifli başlaması için yeterli. Sizlere sunduğumuz havaalanı ücretsiz transfer hizmetimizden faydalanın.

Uçuş numaranızı gönderin, arabanız ayağınıza gelsin;

Positive Rent A Car’ın dalamankiralikarac.com adresine girin. Tatiliniz için uygun olan tarihi seçin. İhtiyacınıza göre aracınızı seçin. Ödeme sayfasına gelmeden önce, karşınıza çıkan kutucukta, hava limanında sizleri iç hatlar mı, dış hatlarda mı karşılamamızı istediğinizi belirtin. Sonrasında ise ödemeyi gerçekleştirerek rezervasyonunuzu tamamlamış olursunuz. Sipariş formlarınızı tamamlarken bizlere uçuş numaranızı gönderirseniz sizleri elimizde isminizin yazdığı bir kağıtla iç veya dış hatlarda sizleri karşılamak için bekliyor olacağız.

Değerli müşterilerimize sunduğumuz bu eşsiz hizmetle sizi yoracak, keyfinizi kaçıracak birçok durumdan uzak kalmış olacaksınız. Havaalanı transfer uygulamamız tamamen sizlerin konforu için tasarlanmış bir hizmettir. Zaten neden tatil yapmak için geldiğiniz bir şehirde taksi, otobüs veya yaya bir şekilde ulaşımı sağlamaya çalışacaksınız ki. Tüm yıl sabırsızlıkla beklediğiniz Dalaman tatiliniz için bir araba kiralayın. Sonra ise tüm şehrin altını üstüne getirin! Şehrin bütün doğal güzelliklerini, kültürel ve tarihi miraslarını, hiçbirini atlamadan, hepsinin tadını sonuna kadar çıkararak güzel bir tatil yapmak sizin en doğal hakkınız. Bu hakkınızı iyi kullanın. Positive Rent A Car’dan ihtiyacınıza uygun aracınızı kiralayın. Sizleri havaalanında kendi misafirimiz gibi karşılayalım.